34
Lata działalności na rynku

Partnex jest prywatną firmą założoną w 1982 roku przez dwóch polskich inżynierów. Specjalizuje się w wytwarzaniu wysokiej jakości produktów ze stali nierdzewnej i aluminium dla branży meblarskiej i przemysłu okrętowego. Obecny zatrudniamy ponad 120 osób.

Dysponujemy trzema własnymi halami produkcyjnymi i magazynowymi o powierzchni ponad 7000 m2 oraz najnowocześniejszym parkiem maszynowym do obróbki stali nierdzewnej, w tym obrabiarkami CNC oraz zautomatyzowanym laserowym systemem cięcia o powierzchni roboczej 4 x 2 m.

7000
m2 powierzchni produkcyjnej i magazynowej

Zapewniamy kompleksową obsługę projektów, od doradztwa projektowego, produkcji, logistyki po montaż w lokalizacjach na terenie Europy, Azji oraz bliskiego wschodu.

W związku z trudną sytuacją, jaka powstała w czasie pandemii Covid-19, firma PARTNEX, w celu utrzymania działalności, skorzystała ze wsparcia Funduszy Europejskich. Wartość takiego działania (utrzymanie produkcji, brak zwolnień grupowych) oceniono na 256 573,77 zł. I taki wkład nasza firma otrzymała z Funduszy Europejskich. Dzięki temu zakład działał bez przerw, a pracownicy utrzymali swoje miejsca pracy.

Historyczne realizacje